Ringdroid

Ringdroid 2.5

Rób i chomikuj dzwonki na telefon

Ringdroid to darmowa aplikacja tworząca dzwonki na telefon w oparciu o istniejący plik dźwiękowy. Dostępne narzędzia edycyjne są bardzo łatwe w użyciu. Jeśli chcesz tworzyć dzwonki w MP3 dla Android, pobierz Ringdroid. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwy w użyciu
  • Darmowy

Wady

  • Brak efektów specjalnych
Więcej

Bardzo dobry
8

Ringdroid to darmowa aplikacja tworząca dzwonki na telefon w oparciu o istniejący plik dźwiękowy. Dostępne narzędzia edycyjne są bardzo łatwe w użyciu. Jeśli chcesz tworzyć dzwonki w MP3 dla Android, pobierz Ringdroid.

Aby stworzyć dzwonek przy pomocy Ringdroid ulubiony utwór w formacie MP3, AAC, MP4, WAV, 3GPP lub AMR. Edycja odbywa się na osi czasu, można zaznaczyć fragment, który będzie naszym dzwonkiem a resztę usunąć. Uzyskane dzwonki na telefon można też użyć jako powiadomienie o nadchodzącej wiadomości SMS lub alarm. Niestety, w Ringdroid nie ma efektów specjalnych, więc nie można np. uzyskać efektu stopniowego narastania poziomu głośności.

Dzwonki na telefon to towar bardzo poszukiwany. Teraz możesz stworzyć je za pomocą darmowego programu Ringdroid. Nie posiada efektów specjalnych, ale nie zawsze są one niezbędne. Jeśli chcesz stworzyć dzwonki na telefon Android, pobierz Ringdroid za darmo.

Ringdroid

Download

Ringdroid 2.5